Aktualności

Jak obniżyć rachunki za ogrzewanie i jak zdobyć dofinansowanie na termomodernizację domu

Od dzisiaj ceny gazu, a wraz z nimi domowe rachunki za gaz wzrastają o 23%. Dzieje się tak dlatego, że przestaje działać tarcza antyinflacyjna, czyli VAT na gaz wraca do poprzedniego poziomu. W praktyce oznaczać to będzie większe rachunki za ogrzewanie dla większości podmiotów prywatnych*. Co w takim wypadku zrobić, aby zmniejszyć rachunki za ogrzewanie gazowe.

Balex Metal ma własny miód z firmowej pasieki

Rok temu, na terenie zakładu produkcyjnego Balex Metal w Bolszewie powstała pierwsza firmowa pasieka. W pięciu czarno-czerwonych ulach zamieszkało wówczas ok 500 tys. pszczół.

Dofinansowanie na nowe pokrycie dachowe

Jeszcze do 15 listopada można składać wnioski na dofinansowanie wymiany azbestu na nowe pokrycie dachowe. Wnioski składa się w wersji elektronicznej do Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa.

Ważny głos Balex Metal na temat przyszłości branży budowlanej podczas Trendów Budowlanych 2022

Na naszych oczach dokonuje się przełom w budownictwie. Wzrost cen energii, wymogi związane z efektywnością energetyczną oraz nowe regulacje techniczne wymuszają na nas już teraz szereg zmian.  Jako firma odpowiedzialna społecznie bierzemy udział w tych zmianach i sami się do nich przyczyniamy. Dlatego też, zdecydowaliśmy się wziąć udział w Konferencji Trendy Budowlane 2022. 

W tym roku nagroda Builder Super Power trafiła w ręce przedstawicieli Balex Metal, Pawła Kocemby oraz Adama Wizimirskiego.

W tym roku nagroda Builder Super Power trafiła w ręce przedstawicieli Balex Metal, Pawła Kocemby oraz Adama Wizimirskiego.

Tylko współpraca przynosi oczekiwane efekty

Surowy klimat północy hartuje charakter żeglarzy, a nam pomaga produkować trwalsze produkty, powiedział Marek Dzikiewicz, prezes zarządu Balex Metal podpisując w marcu umowę o współpracy z załogą Balex Yacht Klub Polski Gdynia. Sport uczy pokory, ale przede wszystkim współpracy i odpowiedzialności.

Zobacz również

Jak obliczyć powierzchnię pokrycia dachowego?

Przygotowujesz się do budowy domu lub jego modernizacji? Prosta w obsłudze i darmowa aplikacja policzy za nas wszystko co związane z dachem.

Czytaj więcej...

.

?